Bebek Tebrik Mesajları

Bebek sahibi olan sevdiklerinizi mutlu etmek için birbirinden güzel mesajlar. Yaşamın mucizelerinden olan yeni bir canın dünyaya gelmesi her ailenin özlemle beklediği anlardandır.. Sevdiğimiz kişilerin veya en yakınlarımızın bu en güzel anlarında onlara bebek doğum hediyesi göndererek mutluluklarını paylaşabilirsiniz 🙂 Gün nasıl doğuyorsa her sabah, evladınız da doğsun defalarca günden güne sağlıkla. Büyüyüp görülecek bir dünya var önünde, ailesi yanında oldukça büyüyecektir sevgiyle. Allah sağlıklı uzunca ömürler versin. Hoş geldin bebek damatlığını/gelinliğini de görürüz inşallah. Hаberinizi yeni аldım, çok mutlu ettiniz beni. Yаkındа yаnınızdаyım.…

Türkiye’den Paris’e Bebek Hediyeleri

Türkiye’den – Fransa Paris e isimli bebek ürünleri siparişi verebilirsiniz. Bebeklerin ismine özel nakış işlemeli bornoz havlu takımları, isimli zıbın setleri ve daha fazlasını web sayfamız üzerinden incelebilirsiniz. Türkiye den Parise gönderileriniz PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında teslim edilmektedir. Bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli bebek hediyelikleri ürünlerini kolayca Türkiye den Paris’e sipariş verebilirsiniz. FRANSA (France) Andorra, Corse ve Monako dahil. Gizdizayn Yurtdışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Yurtdışında Yaşayan Gurbetçiler

Bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli bebek hediyelikleri ürünlerini kolayca Yurtdışından Türkiye ye sipariş verebilirsiniz. Türkiye den Yurtdışına gönderileriniz PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında teslim edilmektedir. Gizdizayn Yurtdışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Türkiye den İngiltere ye Bebek Ürünleri

İsme özel bebek ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Türkiye den İngiltere ye gönderileriniz PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında teslim edilmektedir. Bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli bebek hediyelikleri ürünlerini kolayca Türkiye den İngiltere ye sipariş verebilirsiniz. İNGİLTERE (Grande Bretagne) Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler Bölgesi dahil Gizdizayn Yurtdışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Türkiye’den ABD’ye Bebek Hediye Siparişi

Türkiye’den – AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’ne isimli bebek ürünleri siparişi verebilirsiniz. Bebeklerin ismine özel nakış işlemeli bornoz havlu takımları, isimli zıbın setleri ve daha fazlasını web sayfamız üzerinden incelebilirsiniz. Türkiye den Amerika ya gönderileriniz PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında teslim edilmektedir. Bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli bebek hediyelikleri ürünlerini kolayca Türkiye den Amerika ya sipariş verebilirsiniz. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Etats-Unis d’Amérique (Alaska, Hawai, Porto-Rico ve Amerikan Viyerjleri) Gizdizayn Yurtdışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Türkiye’den Fransa ya Bebek Hediyeleri Siparişi

Türkiye’den – Fransa’ya isimli bebek ürünleri siparişi verebilirsiniz. Bebeklerin ismine özel nakış işlemeli bornoz havlu takımları, isimli zıbın setleri ve daha fazlasını web sayfamız üzerinden incelebilirsiniz. Türkiye den Fransa ya gönderileriniz PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında teslim edilmektedir. Bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli bebek hediyelikleri ürünlerini kolayca Türkiye den Fransa ya sipariş verebilirsiniz. FRANSA (France) Andorra, Corse ve Monako dahil. Gizdizayn Yurtdışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Türkiye den Hollanda ya Bebek Ürünleri

Türkiye – Hollanda bebek ürünleri siparişi verebilirsiniz. Bebeklerin ismine özel nakış işlemeli bornoz havlu takımları, isimli zıbın setleri ve daha fazlasını web sayfamız üzerinden incelebilirsiniz. Türkiye den Hollanda ya gönderileriniz PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında teslim edilmektedir. Bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli bebek hediyelikleri ürünlerini kolayca Türkiye den Hollanda ya sipariş verebilirsiniz. Gizdizayn Yurtdışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Türkiye den Almanya ya Kargo

Türkiye den Almanya ya gönderileriniz PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında teslim edilmektedir. Bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli bebek hediyelikleri ürünlerini kolayca Türkiye den Almanya ya sipariş verebilirsiniz. Gizdizayn Yurtdışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Gizdizayn Yurtdışı Kargo

PTT Kargo ile ortalama 2 hafta arasında gönderileriniz teslim edilmektedir. Gizdizayn Yurt Dışı Kargo sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

İsme Özel Tulum

Bebeğinizin ismine özel nakış işlemli tulum setimiz için aşağıdaki örneklere bakabilirsiniz 🙂 Dilediğiniz renkte ip ile tulum arkasına nakış işliyoruz. Tulum setlerimiz 0-3 ay arasıdır. Harf kısıtlaması yoktur. Tulum arkasına sığacak kadar uzunlukta isim nakış işlenebilmektedir. Dilerseniz melek kanadı rengini farklı, ismi başka farklı renkte nakış işletebilirsiniz. Setimiz tulum, bere ve eldien şeklinde 3 parçadan oluşmaktadır. Sizde dilediğiniz renkte ip ile bebeğinizin ismine özel nakış işlemeli tulum setimizi istiyorsanız lütfen tıklayın.!