Mama Sandalyesi


www.MamaTepsisi.com

Bebeğin, mama sandalyesi ile arasında ki boşluğu tamamen ortadan kaldırarak serbest bir şekilde istediği gibi yemek yemesi veya faaliyet yapmasına yardımcıdır. Bebeği, mama sandalyesini ve zemini gıda kirliliği ve dökülmelere karşı korur, lekeli kıyafetler, kıyafet yıkama ve sürekli mekan temizlemeye elveda! Bebeğin bilişsel gelişimini, motor becerilerini ve karar vermede ki güveni artırdığı bilinen serbest oyunun her çeşidi için mükemmel bir tercih.


Mama sandalyesi 3 ana parçadan oluşuyor; ayaklar, plastik oturak kısmı, tepsi ve opsiyonel olarak sırt minderi. İkea mağazasında gövde, tepsi ve sırt minderi ayrı satılıyor. Yani dilediğiniz parçayı satın alıyorsunuz. Sırt minderi de rahatlık açısından gerekli ayrıca bebek sağa sola yada arkaya ani hareket yaptığında çarpmayı önlüyor. İkea Antilop mama sandalyesi kolay sökülüp takılabiliyor, Söküldüğünde az yer kaplıyor ve oldukça da hafif bu yüzden ev dışına çıktığınızda da yanınızda götürebilirsiniz.

3 noktalı basit bir emniyet kemeri var. Görünümü oldukça şık ve sade duruyor. Renk seçeneği yok sadece beyaz renk satın alabiliyorsunuz.
Tepsi kısmı söküldüğünde yemek masasına tam yaklaşabiliyor.

Mama sandalyesinden fazla beklentiniz yoksa uygun fiyatlı pratik yeterli kalitede ve sorunsuz bir mama sandalyesi olarak işinizi rahatlıkla görecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.