Göğüs Pedi;

Emzirme sonrası ve öncesinde gün içinde göğüsten süt sızması durumları için yapışkanlı göğüs ucu pedleri ve çatlak önleyici kremler göğsü korur ve anneye yardımcı olur.

Göğüs Kalkanı;

Gün içerisinde emzirdikten sonra annenin göğüsünden sızan sütün ziyan olmasını engeller. Annenin meme ucuna takılır ve süt haznenin içinde birikir.

Göğüs Pompası;

Göğüs pompası özellikle çalışan ya da günün belli saatlerinde bebeğinin yanında olamayacak annelerin en çok kullandığı emzirme ürünleri arasında yer alır.

Süt Saklama Poşeti;

Medikal olarak sterilize edilmiş, özel bir yapıya sahip anne sütü saklama poşetleri sağılan sütün besin değerini kaybetmeden saklanmasını sağlar. Bu poşetler içerisine boşaltılan anne sütü, bir gün boyunca buzdolabında, ürünün özelliğine göre 1 hafta-1 ay aralığında ise buzlukta saklanabilir.

Emzirme Yastığı;

Özellikle uzun süren emzirme seansları boyunca annenin rahat etmesi için tasarlanan emzirme yastığı, boyun ağrıları ve tutulmalara karşı anneyi korur. Daha sağlıklı bir emzirme gerçekleşmesine yardımcı olur.

Göğüs Ucu Kremi;

Emzirme sırasında oluşan ağrılar, çatlaklar ya da sıyrıklar için göğüs koruyucu ürünler kullanılır. Emzirme sonrası ve öncesinde sürülen göğüs ucu kremleri göğsü korur ve anneye yardımcı olur.

Emzirme Sütyenleri;

Her an her yerde bebeği emzirmeye yardımcı olacak emzirme sütyenleri, göğüs bölümünde dikiş bulundurmaması ve kolay açılan klipsleri ile pratiktir. Bu sayede iç çamaşırı çıkarılmak zorunda kalınmadan emzirme gerçekleştirilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.