Gebelik kadar gebelik sonrasında ki süreç de anneler için önemli bir süreçtir. Anneler, çocukla birlikte bu yeni sürece alışma evresinde hayatlarını kolaylaştıracak bazı pratik çözümlere ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacın doğal bir sonucu olarak emzirme sütyeni fikri annelere çocuklarını emzirme açısından pratik hayatta oldukça katkı sağlamıştır. Emzirme sütyenleri, sütyen çıkarmadan kolayca emzirme dışında, kullanımı rahat bir iç giyim ürünü olarak anneye rahatlık hissi verir ve meme ucunda tahrişi önler, hijyen sağlar.

Hamileliğinizin ilerleyen haftalarında süt dolan göğüsleriniz büyüdükçe, kullandığınız çamaşırınızında bu değişime adapte olması gerekmektedir. Tam da bu değişim düşünülürek tasarlanan hamile emzirme sütyeni işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Üst kısmında açılır aparatı ise emzirme işleminin hızlı ve kolay olmasını sağlayan bir parçası.

Anne adaylarının  en çok aradığı günlük kullanıma uygun modellerdir. Emzirme sütyenini dilerseniz hamilelik öncesi ve sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Dip Not: Emzirme önlüğünüz yoksa mutlaka bir adet edininiz çünkü bebeğinizin ne zaman ve nerede karnının acıkacağı hiç belli olmaz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.